"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید دانش آموزان متوسطه پسرانه حرفه ای تلاشگران ازکارگاههای آموزشی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران :

دانش آموزان دبیرستان پسرانه حرفه ای تلاشگران به سرپرستی آقایان سالاری واکبرآبادی از کارگاههای آموزشی مرکز بازدید به عمل آوردند.آقای سالاری از پویا و فعال بودن کارگاههای آموزشی مرکز اظهار خرسندی نمودند

 

انتشار دومین فراخوان همفکری و تشریک مساعی کنشگران عرصه مهارت آموزی

به نام خدا

ما خانواده آموزش فنی و حرفه ای

(2)

همکاران ارجمند و شایسته

با سلام و احترام،

همواره بر این عقیده بوده و هستم که مسایل حوزه­ی مهارت آموزی کشورمان جز از رهگذر تشریک مساعی همه کنشگران این عرصه قابل حل نیست. با هم اندیشیدن به موضوعات و مسایل مهارت آموزی کشور، گذشته از آنکه سبب اتخاذ تصمیم­ها و اقدامات خردمندانه در این مسیر می­شود، به شکل­گیری اراده جمعی و همیاری برای غلبه بر موانع پیش رو منتهی شده و موجب احساس مسئولیت جمعی در تحقق اهداف و پاسداشت دستاوردهایمان می­شود. اولین گزارش برنامه­ی مشورت عمومی تحت عنوان « ما خانواده آموزش فنی و حرفه ای 1 » ، ماحصل هم اندیشی در موضوع مأموریت­هایی بود که به سازمان محول شده بود و راهگشای دشواری­های زیادی بود. بدین وسیله بار دیگر از همه همکارانی که در این هم اندیشی شریک شدند قدردانی می­کنم.

دومین برنامه مشورت عمومی بر موضوع محوری « ارتقای بهره وری در سازمان با تمرکز بر مدیریت منابع و مصارف » تمرکز دارد. مدیریت بهینه­ی منابع و مصارف همواره موضوع حائز اهمیتی است، اما در شرایط کنونی این امر اهمیتی مضاعف پیدا کرده است؛ چرا که باید آن را بخشی از استراتژی سازمان برای انطباق با شرایط محیطی و الزامی متاثر از ضرورت واکنش به شرایط کشور در ماههای اخیر قلمداد کرد که هدف نهایی آن ممانعت از ایجاد خلل در امر خطیر مهارت آموزی و ارتقای مهارت و توانمندی نیروی کار کشور است. به یقین با توکل بر خدای متعال و اتخاذ تدابیر سازمانی مناسب، شکیبائی و تلاش جمعی و خردمندانه اعضای خانواده آموزش فنی و حرفه ای کشور، می توانیم گام مهمی در تعالی سازمان و عبور از این شرایط برداریم.

بر اساس آنچه اشاره شد چهار محور برای هم اندیشی و مشورت عمومی تعیین شده است. خواهشمندم با توجه به علاقه، تجربه، دانش و اطلاعاتی که دارید نظرات ارزشمند خود را در ارتباط با هر یک از آنها به آدرس ایمیل تعیین شده ارسال بفرمایید. لطفا ایمیل­های خود را حداکثر تا 5 مهرماه ارسال فرموده و برای سهولت تحلیل و جمع­بندی آراء و نظرات ارسالی، اولاً در عنوان ایمیل نام و نام خانوادگی، استان و حوزه خدمت و شماره محور انتخابی را درج بفرمایید (به عنوان مثال: علی محمد زاده، استان کرمان، مرکز شماره 3، محور شماره 2) و ثانیا

پیشنهاد خود را به صورت دقیق و عملیاتی و با پرهیز از عبارات کلی بیان بفرمایید. جمع­بندی پیشنهادات شما همکاران ارجمند، در قالب گزارش «ما خانواده آموزش فنی و حرفه ای 2» منتشر خواهد شد.

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

محور شماره 1- پیشنهادات و راهکارهای عملیاتی و واقع بینانه شما برای صرفه جویی و مدیریت هزینه­ها در سازمان چیست؟

محور شماره 2- برای ارائه خدمات مطلوب تر به مراجعین در سازمان و ادارات کل، چه تغییراتی را می­توان در روال­های اداری و فرآیندهای طراحی شده برای ارائه این خدمات اعمال کرد؟

محور شماره 3- پیشنهادات و راهکارهای عملیاتی و واقع بینانه شما برای افزایش درآمدهای سازمان چیست؟

محور شماره 4- برای ایفای نقش موثرتر بخش خصوصی در ارائه آموزش های فنی و حرفه­ای و هم افزایی بین آموزش­های بخش خصوصی و دولتی، چه پیشنهاداتی دارید؟

سلیمان پاک سرشت

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

دانلود فايل : ما_خانواده_آموزش_فنی_و_حرفه_.pdf ( 138KB )

ریاست ،کارکنان و مربیان مرکز خواهران بیرجنددر مراسم عطرافشانی و گلباران شهدای گمنام -هفته ملی مهارت

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند :

مراسم گلباران و عطر افشانی مزارشهدای گمنام :توسط ریاست ، کارکنان و مربیان مرکز -درهفته ملی مهارت جهت تجدید میثاق دوباره با آرمان های امام و رهبری برگزار گردید.

بازدید مدیرکل محترم کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و هیات همراه از نمایشگاه مهارت و اشتغال و کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی وحرفه ای خواهران بیرجند:آقای مهندس سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان و هیات همراه از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران بیرجند, نمایشگاه مهارت و اشتغال و مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند از نزدیک بازدید و در جریان آموزش ها قرار گرفت.

شاهرخی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران ضمن خیرمقدم و تبریک هفته ملی مهارت اظهار داشت :مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند در سال 1396 با آموزش در حرف مختلف توانسته در زمینه ی شعار سال گام های ارزنده ایی بردارد و در نمایشگاه مشهد نیز با توجه به غرفه های متعدد سوغات و صنایع دستی استان را معرفی نماید.

وی درادامه هرگونه همکاری آموزشی در جهت توانمندسازی و افزایش مهارت مددجویان و جامعه هدف کمیته امداد حضرت امام (ره) را بیان نموده که می توانیم با بهره گیری ار حرف مختلف زمینه اشتغال پویا و مولد را در استان و شهرستان محقق سازیم.

سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان ضمن تبریک ششم مرداد روزملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای گفت: آموزش های فنی و حرفه ای زمینه ساز اشتغال در جامعه است که در سال گذشته تعامل خوبی با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در جهت مهارت آموزی مددجویان و خانواده های کمیته امداد استان صورت پذیرفت.

ایشان درادامه ضمن معرفی همراهان هرگونه همکاری در جهت افزایش مهارت جامعه هدف را خواستار شدند تااز پتانسیل و ظرفیت های موجود دو مجموعه استفاده گردد.

شاهرخی اظهار داشت :در هجدهمین مسابقات ملی مهارت در مرحله کشوری ٰ مرکز توانست در رشته فناوری آب ٰ مدال طلای این مسابقات را کسب نماید.

بازدیدمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان از نمایشگاه "مهارت واشتغال"مرکزخواهران درهفته ملی مهارت

بازدید به روایت تصویر:

 

سایت های مرتبط

عفاف و حجاب

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 50%
اقوام و آشنایان - 37.5%
غیره - 12.5%

كل آرا: 8
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 07 سپتامبر 2015 - 00:00