"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید مدیربازنشستگی کشوری استان از کارگاه های مهارتی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند: آقای حاجی آبادی مدیر بازنشستگی کشوری استان به همراه مهندس حسین خوش آیند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و هیات همراه از روند مهارت آموزی بازنشستگان شهرستان ، همسران و فرزندان این عزیزان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند بازدید بعمل آوردند.

زهرا شاهرخی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند ضمن تبریک هفته ولایت و امامت ،مهارت آموزي را بهترين مسير براي اشتغال، رشد و بهره وري، افزايش سرانه توليد ناخالص ملي عنوان کرد و ادامه داد: آموزش هاي مهارتي يك اولويت در تربيت نيروي انساني متخصص و راهكاري مؤثر در پاسخ به نيازهاي اشتغال و بازار كار است که رشد اقتصادي و اعتماد ملي را به دنبال دارد.

ایشان درادامه استقبال بازنشستگان ، همسران و فرزندانشان  جهت فراگیری حرف مختلف در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان را با ارزش بیان داشتند: که با بهره مندی از مربیان مجرب مرکز و امکانات و تجهیزات کارگاهی می توانند در جهت توانمندسازی و افزایش مهارت این قشر از جامعه، نقش ارزنده ایی را ایفا نماییم.

پیام تبریک معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

"به نام دوست "

  با سلام و تهنيت

  عيدقربان؛ پرشكوه ترين جلوه گاه ايثار و تعبد در آستان حق تعالي و از زيباترين عرصه هاي ظهور طاعت و بندگي دركسب  رضايت خالق است.

عید قربان؛ عیددل‌هایی است که با گذشتن از نفسانيات و تلاش براي كسب فضايل وكرامات اخلاقي به قرب الهی رسیده‌اند.

عيد قربان؛ عيد بندگان اميدواري است كه با ايمان به رحمت بي كران الهي، رو به افق مرحمتش مصمم و با انديشه اي نو و تواني مضاعف گام بر مي دارند.

همكاران ارجمندم

فرصت ارزشمندي كه در اختيار خانواده تلاشگر و پرتوان سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در مسير روشن خدمت رساني، آرامش و اميدبخشي به هم وطنان عزيزمان از طريق
مهارت آموزي و توانمندسازي سرمايه هاي انساني قرار دارد، شايسته شكران و تقدير از معبود
بي همتا مي باشد.

عيد بزرگ قربان را حضور شما و خانواده هاي عزيزتان تبريك گفته و از درگاه حق تعالي،سلامت جان و صلابت گام هايتان را آرزومندم .

برادر شما

محمد امين سازگار نژاد

تقدیر ازکارمند و مربی برتر در سال 1395-مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند: به مناسبت هفته دولت و روز کارمند توسط مدیریت محترم استان از  کارمند و مربی برتر در سال1395 مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

حسین خوش آیند مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند گفت:اعلام نتایج ارزیابی انجام شده از عملکرد روسا، مربیان و کارکنان مراکز ، توسط کارشناسان و اعضای ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان صورت گرفته شده است .

دراین جلسه آقای سید علی حسینی نژاد و سرکار خانم ریحانه طالبی به عنوان  کارمند و مربی برتر در سال 1395- مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند رابه خود اختصاص دادند.

برگزاري دوره هاي آموزشي رعایت اصول ارگونومي در محيط اداری-مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بیرجند

به گزارش مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند: دوره هاي آموزشي "رعایت اصول ارگونومي در محيط اداری" توسط کارشناس ارشد دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی تهران در سالن آمفي تئاتر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی با حضور ریاست ، کارکنان و مربیان مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بیرجند برگزار گرديد.

در همين راستا دوره آموزشي  ارگونومي در محيط هاي اداري توسط آقای مهندس مصطفی وقاری مقدم كارشناس ارشد ارگونومی دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی تهران جهت کارکنان ، مربیان و فراگیران مراکز آموزش فنی و حرفه ای  شهرستان برگزار گردید و در این دوره مطالب زیر توسط کارشناس مربوطه به اختصار آموزش داده شد:

تعريف ارگونومي

تاريخچه ارگونومي

اهميت ارگونومي در محيطهاي صنعتي و اجتماعي

مباحث علم ارگونومي

آنتروپومتري و اهميت آن در ارگونومي

پوسچر(وضعيت بدن در حالت كار كردن) نامطلوب كاري در محيط كار

اهميت ارگونومی در طراحي ايستگاههاي كامپيوتري

تشريح مشکلات و عوارض ناشی از کار با كامپيوتر

ويژگي هاي ایستگاه مناسب کار باکامپیوتر (صندلي، ميز،‌زير پايي، موقعيت مانيتور، ماوس، كيبورد، و ....) و چگونگي تنظيم ايستگاه كاري

اصول ارگونومي در كار با لب تاپ

اقدامات پيشگيرانه و حركات اصلاحي

پیام تبریک معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرا رسیدن روز کارمند

به نام دوست

سلام. همکاران خوبم

خواهران و برادران دلسوزم. روزکارمند را خدمت همگی شما تبریک می گویم. از اینکه به اندازه علاقه شما نتوانسته ام پاسخگوی تقاضاهای عمومی و اختصاصی تان باشم عذر می خواهم ولی تلاش را بی وقفه کرده ام و اگر عمری بود باز هم خواهم کرد. از سوی دیگر مردم هم انتظاراتی به حق دارند و مطالبه می کنند که امیدوارم کوشش های صادقانه ما بتواند رضایت آنها را فراهم نماید. سلام خدمت خانواده محترم برسانید. امید بر آن است که با همت والای شما و الطاف خداوندی فرداهای بهتری داشته باشیم.

ملتمس به دعای خیرتان

برادر شما

محمد امین سازگارنژاد

روز کارمند/ تهران