"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید مدیرکل محترم کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و هیات همراه از نمایشگاه مهارت و اشتغال و کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی وحرفه ای خواهران بیرجند:آقای مهندس سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان و هیات همراه از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران بیرجند, نمایشگاه مهارت و اشتغال و مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند از نزدیک بازدید و در جریان آموزش ها قرار گرفت.

شاهرخی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران ضمن خیرمقدم و تبریک هفته ملی مهارت اظهار داشت :مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند در سال 1396 با آموزش در حرف مختلف توانسته در زمینه ی شعار سال گام های ارزنده ایی بردارد و در نمایشگاه مشهد نیز با توجه به غرفه های متعدد سوغات و صنایع دستی استان را معرفی نماید.

وی درادامه هرگونه همکاری آموزشی در جهت توانمندسازی و افزایش مهارت مددجویان و جامعه هدف کمیته امداد حضرت امام (ره) را بیان نموده که می توانیم با بهره گیری ار حرف مختلف زمینه اشتغال پویا و مولد را در استان و شهرستان محقق سازیم.

سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان ضمن تبریک ششم مرداد روزملی کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای گفت: آموزش های فنی و حرفه ای زمینه ساز اشتغال در جامعه است که در سال گذشته تعامل خوبی با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در جهت مهارت آموزی مددجویان و خانواده های کمیته امداد استان صورت پذیرفت.

ایشان درادامه ضمن معرفی همراهان هرگونه همکاری در جهت افزایش مهارت جامعه هدف را خواستار شدند تااز پتانسیل و ظرفیت های موجود دو مجموعه استفاده گردد.

شاهرخی اظهار داشت :در هجدهمین مسابقات ملی مهارت در مرحله کشوری ٰ مرکز توانست در رشته فناوری آب ٰ مدال طلای این مسابقات را کسب نماید.

ریاست ،کارکنان و مربیان مرکز خواهران بیرجنددر مراسم عطرافشانی و گلباران شهدای گمنام -هفته ملی مهارت

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند :

مراسم گلباران و عطر افشانی مزارشهدای گمنام :توسط ریاست ، کارکنان و مربیان مرکز -درهفته ملی مهارت جهت تجدید میثاق دوباره با آرمان های امام و رهبری برگزار گردید.

بازدید فرماندار محترم شهرستان بیرجند از نمایشگاه مهارت و اشتغال مرکز اموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند

به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی وحرفه ای خواهران بیرجند:آقای مهندس ناصری فرماندار محترم شهرستان بیرجند به همراه مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای وجمعی ازمسئولین استان و ستادی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان جنوبی از نمایشگاه توانمندی هاودستاوردهای مهارت آموزان با عنوان (مهارت واشتغال)مرکزآموزش فنی وحرفه ای خواهران بازدید به عمل آوردند.

بازدیدمعاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان از نمایشگاه "مهارت واشتغال"مرکزخواهران درهفته ملی مهارت

بازدید به روایت تصویر:

 

خبرگزاری شبستان :رشد 133 درصدی آموزش های مهارتی ویژه خواهران در 4 ماه نخست امسال

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند گفت: مقایسه عملکرد چهار ماهه اول امسال این مرکز در با مدت مشابه سال قبل نشان از افزایش 133 درصدی آموزش های ارائه شده در بخش های مختلف دارد.

به گزارش خبرگزاری شبستان : زهرا شاهرخی به خبرنگاران رسانه های گروهی گفت: از آنجا که یکی از ملزومات رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی هر جامعه تربیت نیروی انسانی کارآمد است، آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای نیل به این هدف مهم است.

وی با تاکید بر اینکه مهارت افزایی نقش مهمی در رونق اشتغال و کارآفرینی در توسعه پایدار دارد، افزود: امروز بخش عظیمی از فارغ التحصیلان به دلیل عدم مهارت بیکار هستند.

به گفته وی، مهارت های تخصصی افراد را برای احراز شغل و کسب و کار آماده می کند و یا کارایی آنها را افزایش می دهد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند ضمن تشریح نقش موثر مرکز فنی و حرفه ای خواهران در پویایی جامعه و کارآفرینی تصریح کرد: بدون شک مرکز فنی و حرفه ای نقش موثر و بی بدیلی در توانمند سازی بانوان به منظور ایجاد اشتغال و کارآفرینی دارد، که خوشبختانه مرکز فنی و حرفه ای خواهران بیرجند توانسته در این راستا قدم های خوبی بردارد. شاهرخی با اشاره به اینکه در سال گذشته 216 هزار و 865 نفر ساعت آموزش  مهارتی در این مرکز اجرا گردیده است، افزود: این آموزش ها در بخش های ثابت و سیار شهری، زندان، روستایی، صنایع (اصناف و ضمن کار) و کارآموزی در محیط کار واقعی ارائه شده است.

وی همچنین به آموزش های ارائه شده در این مرکز در چهار ماه نخست امسال اشاره کرد و گفت: 57 هزار و 767 نفر ساعت در بخش ثابت، 2 هزار و 400 نفر ساعت در بخش صنایع، سه هزار و 645 نفرساعت در بخش کارآموزی در محیط کار واقعی، جمعا به میزان 82 هزار و 706 نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در این مرکز اجرا گردیده و در مجموع که 548 نفر از  خواهران شهرستان بیرجند از آموزشهای مهارتی این مرکز بهره مند شده اند.