"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

خبرگزاری شبستان :رشد 133 درصدی آموزش های مهارتی ویژه خواهران در 4 ماه نخست امسال

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند گفت: مقایسه عملکرد چهار ماهه اول امسال این مرکز در با مدت مشابه سال قبل نشان از افزایش 133 درصدی آموزش های ارائه شده در بخش های مختلف دارد.

به گزارش خبرگزاری شبستان : زهرا شاهرخی به خبرنگاران رسانه های گروهی گفت: از آنجا که یکی از ملزومات رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی هر جامعه تربیت نیروی انسانی کارآمد است، آموزش های فنی و حرفه ای یکی از راهکارهای نیل به این هدف مهم است.

وی با تاکید بر اینکه مهارت افزایی نقش مهمی در رونق اشتغال و کارآفرینی در توسعه پایدار دارد، افزود: امروز بخش عظیمی از فارغ التحصیلان به دلیل عدم مهارت بیکار هستند.

به گفته وی، مهارت های تخصصی افراد را برای احراز شغل و کسب و کار آماده می کند و یا کارایی آنها را افزایش می دهد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند ضمن تشریح نقش موثر مرکز فنی و حرفه ای خواهران در پویایی جامعه و کارآفرینی تصریح کرد: بدون شک مرکز فنی و حرفه ای نقش موثر و بی بدیلی در توانمند سازی بانوان به منظور ایجاد اشتغال و کارآفرینی دارد، که خوشبختانه مرکز فنی و حرفه ای خواهران بیرجند توانسته در این راستا قدم های خوبی بردارد. شاهرخی با اشاره به اینکه در سال گذشته 216 هزار و 865 نفر ساعت آموزش  مهارتی در این مرکز اجرا گردیده است، افزود: این آموزش ها در بخش های ثابت و سیار شهری، زندان، روستایی، صنایع (اصناف و ضمن کار) و کارآموزی در محیط کار واقعی ارائه شده است.

وی همچنین به آموزش های ارائه شده در این مرکز در چهار ماه نخست امسال اشاره کرد و گفت: 57 هزار و 767 نفر ساعت در بخش ثابت، 2 هزار و 400 نفر ساعت در بخش صنایع، سه هزار و 645 نفرساعت در بخش کارآموزی در محیط کار واقعی، جمعا به میزان 82 هزار و 706 نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در این مرکز اجرا گردیده و در مجموع که 548 نفر از  خواهران شهرستان بیرجند از آموزشهای مهارتی این مرکز بهره مند شده اند.

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

عفاف و حجاب

 

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 50%
اقوام و آشنایان - 37.5%
غیره - 12.5%

كل آرا: 8
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 07 سپتامبر 2015 - 00:00