"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدیدرئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی:

محمد هادی آرین ظهر امروز در بازدید از هجدهمین مرحله مسابقات ملی مهارت از مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند اظهار داشت:آن چیزی که میتواند در هر رشته و شغل موثر باشد اموزش هایی است که وجود دارد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی بیان کرد: افرادی که در کلاس های آموزش فنی و حرفه ای شرکت میکنند پتانسیل یابی میشوند و آموزش های لازم را فرا میگیرند

بازدید مدیران ستادی از کارگاههای آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند

 گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند:

در دومین روز از هفته ملی مهارت با عنوان آموزش فنی و حرفه ای,جوانان ,مهارت,تدبیروامید بازدید معاون محترم امور اقتصادی و منابع استانداری و همچنین مدیر کل دفتر امور بانوان استانداری به همراه مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی و تعدای از مدیران ستادی استان از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند بازدید نموده و از نزدیک با روندفعالیت های مرکز آشنا شدند. و معاون محترم امور اقتصادی و منابع استانداری بیان کرد:برگزاری این کارگاه ها موجب اشتغال برای خود و دیگران میشود و این امر اقدامی بسیار پسندیده است و با ابراز خرسندی از برگزاری این کارگاهها یاداور شد :برگزاری این کارگاهها نقش مهمی در مهارت اموزی جوانان و ایجاد اشتغال دارد. سرفرازی با اشاره به نامگذاری سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال تسریح کرد:در این راستا با توجه به نامگذاری سال باید تمامی دستگاههای اجرایی بسیج شوند و در زمینه اشتغال اقتدامات موثری انجام دهند.

 

غبار روبی مزار شهدا توسط کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند با آغاز هفته ملی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند به اتفاق کارکنان و مربیان این مرکز در مزار شهدای رشت حضور یافتند و ضمن ادای احترام به روح پر فتوح شهدای در خاک خفته به غبار روبی مزار این شهدای والا قدر پرداختند. شاهرخی رئیس مرکز در این مراسم با بیان اینکه شهدا سرمایه های جاودانی و معنوی این سرزمین هستند اظهار داشت : چراغی که این عزیزان افروخته اند همچنان روشنگر راهی است که ملت بزرگ ایران آن را با سر افرازی دنبال میکند تا آرمان های والای آنان را به سر منزل مقصود برسانند

افتتاح نمایشگاه گذر مهارت مرکزآموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند

دردومین روز از هفته بزرگداشت مهارت آموزشهای فنی وحرفه ای  نمایشگاه گذر مهارت با حضور معاون محترم هماهنگی اموراقتصادی و منابع استانداری خراسان جنوبی و تعدادی از مدیران استانی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند ، حسین خوشایند مدیرکل بااعلام این خبر، گفت: همزمان با هفته مهارت، 11 نمایشگاه گذر مهارت در شهرستان شروع به فعالیت نمود.

وی اظهار داشت: در این نمایشگاه کارآموزان، مربیان و کانون انجمن صنفی حضور دارند و توانمندیهای آنان بویژه در عرصه مشاغل خانگی به نمایش گذاشته شده است.

خوشایند گفت: دستاوردها و توانمندیهای شرکت کنندگان در نمایشگاه در زمینه های مختلفی میباشد که از جمله آنها، صنایع دستی حاصل از آموزش در ندامتگاهها، تابلو فرش، مصنوعات چوبی، معرق شیشه، چرم دوزی، سفال، تراش شیشه، قلم زنی و سوخت نگار روی چوب، طراحی دوخت، تولید کود ارگانیک، گیاهان دارویی و ... می باشد.

شایان ذکر است نمایشگاه گذر مهارت از شنبه 2 مرداد لغایت پنج شنبه 5 مرداد از ساعت 8 الی16 در محل مر کز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند پذیرای علاقمندان به آموزش های مهارتی می باشد.

تقدیر از برگزیدگان مرحله شهرستانی هجدهمین المپیاد ملی مهارت

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان بیرجند 

در اولین روز از هفته ملی مهارت طی مراسم از قبول شدگان مرحله شهرستانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند تقدیر و تشکر شد.

مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند در رشته های مکاترونیک ,منابع آب,الکترونیک،رباتیک,کنترل صنعتی,خیاطی ,آشپزی , ساخت و تولید و طراحی وب منتخبین را راهی مرحله استانی نمود.