"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

حضور شایسته مربی مرکز در مسابقات تعیین سطح شغلی اتوماسیون صنعتی در مرکز تربیت مربی

به گزارش روابط عمومی مرکز  آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند ، خانم سمیه رجبی از مربیان استان خراسان جنوبی در مسابقات تعیین سطح شغلی اتوماسیون صنعتی شرکت و درخشش خوبی از خود نشان دادند .

بنابراین گزارش این مسابقات با حضور رقابت کنندگان درون و برون سازمانی از سراسر کشور و با همکاری مرکز تربیت مربی و شرکت نیک مهر نماینده رسمی بکهوف آلمان به مدت 2 روز سیزدهم و چهاردهم مردادماه سال جاری در مرکز تربیت مربی برگزار گردید .

این گزارش می افزاید: ایشان با حضور شایسته خود در مسابقات کلیه آیتم و پروژه های این مسابقات را به خوبی و با سرعت عمل مناسب انجام داد . همچنین کریم دلاویز معاون فنی و آموزشی مرکز تربیت مربی ضمن حضور در محل برگزاری این رقابت ها ، روند اجرایی و ارزشیابی مسابقات را مشاهده نموده و از خانم سمیه رجبی بابت حضور شایسته در این مسابقات تقدیر و تشکر نمودند.

دیدار با نماینده ولایت فقیه خراسان جنوبی به مناسبت هفته ملی مهارت

آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در دیدار با مدیرکل و کارکنان فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی اظهار داشت: کار در اسلام از بهترین عبادات شمرده می‌شود اگر چه بسیاری از افراد از کار و شغل به عنوان رشد اقتصادی یاد می‌کنند اما هرگز در این خلاصه نمی‌شود.

وی گفت: هر انسان مسلمانی باید برای تامین زندگی خود کار کند و این نیز از نظر احکام در این شرایط جز واجبات است اما در این خلاصه نمی‌شود و کار بر سلامتی بدن انسان نیز تاثیر بسزایی دارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: کار در بسیاری از جاها یک ورزش بی اسم و نشان است و از نظر روانی نیز کار روی روان اشخاص تاثیر دارد و افرادی که کار می‌کنند از نظر روانی متکی به خود هستند.

عبادی با بیان اینکه انسان‌های بیکار در شخصیت خود یک خلأ احساس می‌کنند تصریح کرد: کار از نظر اجتماعی نیز نقش بسیار ارزشمندی دارد و اگر شهر و کشوری مردم خود را به کار گیرد قطعاً این مردم با کشورهای بی سروسامان متفاوت دارد.

وی ادامه داد: بالاتر از اینها نیز ارزش‌های الهی کار کردن است و خداوند انسان‌ها را طوری آفریده که خودشان به دنبال کار بروند و این نیاز بشر را می‌سازد که در این کار خدا حکمتی نهفته است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: خدا انسان را از نظر فیزیکی طوری آفریده که با سایر موجودات عالم متفاوت است و استعدادهای انسان، انگیزه‌های انسان و انعطاف پذیری انسان به هم متصل است.

عبادی اظهار داشت: امروز در کنار انواع و اقسام نعمت ‌ها که وجود دارد یکی از نعمت‌های ارزشمند نیز مهارت آموزی و حرفه آموزی است و این که فنی و حرفه‌ای شرایطی به وجود آورده تا جوانان کار ر فرا بگیرند یک نعمت است.

وی افزود: علاوه بر اینکه کار کردن عبادت است و عبادت‌ها باید همراه با قصد قربت باشد و عبادت تنها نماز، روزه و حج نیست بلکه خدمت به جامعه نیز از بهترین عبادت‌ها است

.

برگزاری دوره های آموزشی کپسولی به مناسبت هفته ملی مهارت

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند : آموزش های کپسولی به مناسبت هفته ملی مهارت در مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران بیرجند با طرح حمایت از بخش خصوصی آموزشگاههای آزاد مراقبت زیبایی از تاریخ 3لغایت 6مردادبرگزار میگردد

شاهرخی رئیس مرکز اموزش فنی و حرفه ای بیرجند گفت :هدف از برگزاری آموزش های کپسولی و گذر مهارت فراهم سازی زمینه های علاقمندی جوانان به سمت مهارت آموزی می باشد

مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند با همکاری آموزشگاه های آزاد استان برگزار می کند:

دوره های آموزش رایگان کپسولی به مناسبت هفته ملی و مهارت

 

نام دوره مدرس تاریخ برگزاری ساعت اجرا

خودآرایی

خانم ملیحه نخعی

(آموزشگاه افرا)

98/5/3 12-10
شنیون و بافت مو

خانم مهناز صفاری زاده

(آموزشگاه ماریا)

98/5/2 12-10
پاکسازی پوست با مواد گیاهی

خانم فاطمه نصرآبادی

(آموزشگاه آیدا)

98/5/5 10-8
مراقبت و ترمیم کننده های مو

خانم فرزانه هاشمی

(آموزشگاه به سیما)

98/5/6 12-10
تهیه دسر

خانم قدسیه جباری

(آموزشگاه قدسی)

98/5/5 12-10

بازدیدمسئول بسیج جامعه زنان استان از نمایشگاه وکارگاههای آموزش مهارت مرکز خواهران دردومین روزاز هفته ملی مهارت

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند:

به مناسبت هفته ملي مهارت ، زهره روستا مسئول بسیج جامعه زنان استان ازمرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران و نمایشگاه توانمندیهای کارآموزان وکارگاه ها ي آموزشي بازديد نمودند

در این بازدید روستا مسئول بسیج جامعه زنان استان از تلاش هاي کارکنان آموزش فني و حرفه اي تقدير نموده و آموزش هاي مهارتي را لازمه پيشرفت و توسعه جامعه زنان عنوان کرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

بازدید رئیس کل دادگستری ومعاون پیشگیری از وقوع جرم به همراه مدیرکل امور زندانهای خراسان جنوبی از مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران بیرجند به مناسبت هفته ملی مهارت

به گزارش روابط عمومی مرکز خواهران بیرجند :

شاهرخی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه خواهران بیرجند ضمن تشکر از حضور رئیس کل دادگستری جناب آقای صیفی ومعاون پیشگیری از جرم و دادگستری وهمچنین مدیرکل امورزندانها گزارشی از اقدامات و فعالیت های مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران بیرجند توضیحاتی را ارائه نمودند.

شاهرخی افزود: مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بیرجند دارای 9 کارگاه مهارتی بوده که در آن سالانه بیش از 48 حرفه شغلی ویژه خواهران آموزش داده می‌شود.

وی با بیان اینکه سالانه 2 هزار و 500 نفر خواهر در این مرکز با مهارت‌های مختلف آشنا می‌شوند گفت: کسانی که فاقد مهارت هستند نیز از ظرفیت آموزش‌های فنی و حرفه‌ای استفاده می‌کنند.

مدیر مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بیرجند نیز با اشاره به اینکه بانوان بیرجندی استقبال خوبی از دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای دارند گفت: فراگیری دوره‌های فنی و حرفه‌ای  منجر به اشتغال خانگی و منبع درآمدی برای هنرجویان است

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 50%
اقوام و آشنایان - 37.5%
غیره - 12.5%

كل آرا: 8
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 07 سپتامبر 2015 - 00:00