"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

بازدید رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران بیرجند

فریده اولادقباد رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی بهمراه جمعی از اعضا کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند:

رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در بازدید از مرکزآموزش فنی و حرفه ای  خواهران بیرجند با اشاره به نقش زنان در توسعه جامعه  گفت: بهبود وضعیت زنان جزء الزامات اصلی در بهبود شاخص های توسعه جامعه است و بدون توجه به شرایط زنان، دستیابی به توسعه برای هیچ کشوری میسر نخواهد بود. اولاد قباد در ادامه آموزشهای فنی و حرفه ای را مسیری مناسب برای توسعه منابع انسانی دانست. در ادامه مربیان، کارکنان و کارآموزان درخواستهای خود از جمله توجه به وضعیت معیشتی کارکنان، تامین مواد مصرفی مورد نیاز کارگاههای آموزشی، ایجاد امکان فروش محصولات تولید شده را مطرح نمودند.

در پایان این بازدید رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با اشاره به عزم نمایندگان مجلس شورای اسلامی  برای حل مشکلات و مسایل موجود گفت: چند موضوع را بصورت خاص در دستور کار داریم که از جمله آن کاهش ساعت کاری بانوان شاغل در آموزش فنی و حرفه ای، پیگیری افزایش حقوق و مزایا و همچنین ایجاد مکانهایی جهت فروش محصولات تولید شده با همکاری صنایع دستی، میراث فرهنگی و گردشگری از جمله این موارد می باشد. 

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 50%
اقوام و آشنایان - 37.5%
غیره - 12.5%

كل آرا: 8
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 07 سپتامبر 2015 - 00:00