"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهاوتوانمندیهای مهارت آموزان مرکز آموزش فنی وحرفه ای خواهران بیرجند به مناسبت هفته ملی مهارت

به گزارش روابط عمومی مرکز خواهران بیرجند:

نمایشگاه مهارت، اشتغال و تولید ملی روز دوشنبه به مناسبت هفته ملی مهارت با حضورمدیرکل آموزش فنی وحرفه ای ،مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری و همچنین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار وجمعی ازمدیران اجرایی دستگاههای دولتی خراسان جنوبی در محل مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بیرجند گشایش یافت.

مدیر کل دفتر اموربانوان وخانواده استانداری ضمن تبریک هفته ملی مهارت ازتلاش وخدمات آموزشی ارائه شده مطابق با نیاز متقاضیان آموزش درکارگاههای آموزشی مرکز خواهران از کارکنان این مرکز تقدیر وتشکر کردندوهمچنین عنوان نمودند در راستای اعتلای جایگاه بانوان واشتغالزایی مناسب بتوانیم گامهای بلندی برداریم.

شاهرخی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند هدف از برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های کارآموزان وبرگزاری کارگاه های آموزشی کوتاه مدت به مناسبت هفته ملی مهارت و کارآفرینی را نهادینه شدن آموزش های فنی و حرفه ای در سبد خانواده ها عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش فني و حرفه اي خواهران ، شاهرخی مهمترین دستاورد این نمایشگاه را معرفی پتانسیل های مهارت های فنی و حرفه ای دانست و اظهار داشت: این نمایشگاه فرصت مغتنمی جهت معرفی فضاهای کسب و کار و آشنایی و سوق جوانان به سوی کاربلدی و مهارت های فنی و حرفه ای می باشد.
وی زمان برگزاری این نمایشگاه را از 31تیر لغایت 6 مرداد ماه را در محل این مرکز اعلام و تصریح کرد: در این نمایشگاه مشاوره و هدایت شغلی با هدف شناسایی علاقه مندی جوانان جویای کار و آموزش مهارت با حداقل سرمایه و افزایش اشتغالزایی و کارآفرینی صورت می پذیرد.
رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران خاطرنشان ساخت: برگزاری نمایشگاه و کارگاه های آموزشی کوتاه مدت به منظور تسهیل حضور شهروندان در فضاهای آموزش شغلی، مهارت های ضروری، اقتصادی و تکمیل اطلاعات آنان در این خصوص دایر شده است

.

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 50%
اقوام و آشنایان - 37.5%
غیره - 12.5%

كل آرا: 8
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 07 سپتامبر 2015 - 00:00