"اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَدَلِیلًا وَ عَیْناًحَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا"

JUX Mega Menu - модуль joomla Видео

حضور شایسته مربی مرکز در مسابقات تعیین سطح شغلی اتوماسیون صنعتی در مرکز تربیت مربی

به گزارش روابط عمومی مرکز  آموزش فنی و حرفه ای خواهران بیرجند ، خانم سمیه رجبی از مربیان استان خراسان جنوبی در مسابقات تعیین سطح شغلی اتوماسیون صنعتی شرکت و درخشش خوبی از خود نشان دادند .

بنابراین گزارش این مسابقات با حضور رقابت کنندگان درون و برون سازمانی از سراسر کشور و با همکاری مرکز تربیت مربی و شرکت نیک مهر نماینده رسمی بکهوف آلمان به مدت 2 روز سیزدهم و چهاردهم مردادماه سال جاری در مرکز تربیت مربی برگزار گردید .

این گزارش می افزاید: ایشان با حضور شایسته خود در مسابقات کلیه آیتم و پروژه های این مسابقات را به خوبی و با سرعت عمل مناسب انجام داد . همچنین کریم دلاویز معاون فنی و آموزشی مرکز تربیت مربی ضمن حضور در محل برگزاری این رقابت ها ، روند اجرایی و ارزشیابی مسابقات را مشاهده نموده و از خانم سمیه رجبی بابت حضور شایسته در این مسابقات تقدیر و تشکر نمودند.

اطلاعیه های مهم

سایت های مرتبط

نظرسنجی

از چه طریق با مهارت های مرکز آشنا شده اید؟

سایت - 50%
اقوام و آشنایان - 37.5%
غیره - 12.5%

كل آرا: 8
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 07 سپتامبر 2015 - 00:00